f. Uitstapjes > 50 < 150

Klik op de foto´s voor meer informatie.

19. Broumov (64 km)

Vorige slide
Volgende slide
The Benedictine Abbacy Of St. Wenceslas

De echte cultuurliefhebber moet een bezoekje aan  Broumov brengen: het klooster, het centrum, de oude houten kerk zijn het bezichtigen waard. Bel van tevoren even naar het infocentrum voor de openingstijden of een afspraak!

(Klik op de foto’s om doorgelinkt te worden naar de desbetreffende website)

20. Jicin, Boheems paradijs: Cesky Raj (52 km), Kost (62 km)

Filmpje Bopheems Paradijs: ingang Prachov (parkeerplaats)

21. Škoda , Mladá Boleslav, Tsjechië (81 km)

Vorige slide
Volgende slide

23. Praag (125 km)

Klik op foto: filmpje wandeling Praag
Praag ligt op ongeveer 1 1/2 a 2 uur rijden van Cerny Dul. In de mappen ligt uitvoerige informatie over waar u het beste kunt parkeren en welke metrolijnen u moet nemen. Tevens ligt er een route, waarmee u in 1 dag veel belangrijke bezienswaardigheden van Praag kunt zien. De route gaat met de metro en de tram door het centrum van Praag. Als u op de desbetreffende plaatjes klikt, krijgt u weer meer informatie. Bovendien kunt u contact opnemen met het infocentrum van Praag.

Praag Kerst 2022

Klik op foto voor kerstwandeling met 'Weihnachtsmarkten'
Praag ligt op ongeveer 1 1/2 a 2 uur rijden van Cerny Dul. In de mappen ligt uitvoerige informatie over waar u het beste kunt parkeren en welke metrolijnen u moet nemen. Tevens ligt er een route, waarmee u in 1 dag veel belangrijke bezienswaardigheden van Praag kunt zien. De route gaat met de metro en de tram door het centrum van Praag. Als u op de desbetreffende plaatjes klikt, krijgt u weer meer informatie. Bovendien kunt u contact opnemen met het infocentrum van Praag.
Uitstapje Praag met wandeling.
download/installeer via Play Store de volgende apps voor je mobiel:
Mapy.cz (download de kaart van Praag off line), parkeren bij:
 1. Palladium (Centrum Czk 60 per uur) 
2. Letna (tramhalte ‘Sparta’) 
3. PR bij Cerny Most (direct na autobaan, rand van Praag)
PIDLitacka (metro – tram – bus): neem de metro van Cerny Most naar Mustek. Hier begint de wandeling. Volg de wandeling op de kaart en/of de straatnamen met foto’s onder
klik op kaart voor plattegrond.
Metro Cerny Most: parkeren 1 of 2. Dagkaart nemen en metro nemen naar Mustek. Vertrekpunt en aankomstpunt wandelroute (De dagkaart geldt voor metro, tram, bus). Volg onderstaande straatnamen en klik op de collage voor info.
metro en tramkaarten
plein Vaclavske Namesti
Centrum: Staromestske Namesti
Moldou:Karlsbrucke
Old Stairs: mooi uitzicht
The Castle
Tram 2: Malostranska-Narodni Trida
Charvatova-Vaclavske Namesti-Mustek
Metro lijn B: Mustek-Cerny Most