Svemico

DutchGermanEnglishCzechPolish

f. Uitstapjes > 50 < 150

Klik op de foto´s voor meer informatie.

19. Broumov (64 km)

The Benedictine Abbacy Of St. Wenceslas

De echte cultuurliefhebber moet een bezoekje aan  Broumov brengen: het klooster, het centrum, de oude houten kerk zijn het bezichtigen waard. Bel van tevoren even naar het infocentrum voor de openingstijden of een afspraak!

(Klik op de foto’s om doorgelinkt te worden naar de desbetreffende website)

20. Jicin en Boheems paradijs (45 km)

Filmpje Bopheems Paradijs

21. Škoda , Mladá Boleslav, Tsjechië (81 km)

23. Praag (125 km)

Praag ligt op ongeveer 1 1/2 a 2 uur rijden van Cerny Dul. In de mappen ligt uitvoerige informatie over waar u het beste kunt parkeren en welke metrolijnen u moet nemen. Tevens ligt er een route, waarmee u in 1 dag veel belangrijke bezienswaardigheden van Praag kunt zien. De route gaat met de metro en de tram door het centrum van Praag. Als u op de desbetreffende plaatjes klikt, krijgt u weer meer informatie. Bovendien kunt u contact opnemen met het infocentrum van Praag.